טיסה רומנטיתטיסה רומנטית

הצוות של “פרייבט ג’ט תעופה” יתכנן ויתאם עבורכם טיסה רומנטית בשמי הארץ לכל יעד בארץ והכל בדייקנות ובמקצועניות. כל שעליכם לעשות זה להרים את הטלפון ולהתקשר, אנחנו כבר נדאג לשאר.

בטיחות מסוקים

על מנת למקסם את הבטיחות בחברתנו העמדנו מחלקת בטיחות עצמאית ונפרדת משאר המחלקות התפעוליות של החברה. מחלקה זו מבקרת את הליכי הבטיחות הרשומים ומעדכנת תקנות בטיחות וכללי התנהלות חדשים מעת לעת. בחברתנו מועסק טייס ראשי אשר עיקר תפקידו לשמר את כשירות הטייסים ברמה הגבוהה ביותר.

הטייסים של פרייבט ג’ט תעופההטייסים שלנו

צוות האויר כולל טייסים מנוסים אשר ביניהם יוצאי חיל האויר, מפקדי טייסות ומדריכי טיסה עם אלפי שעות ניסיון אשר נבחרו בקפידה. מלבד הטיסות השוטפות עוברים טייסינו אחת לחצי שנה מבחני רמה ע”י בוחן חיצוני מרשות התעופה האזרחית על מנת להבטיח את כשירותם המבצעית וכן בדיקות רפואיות קפדניות ע”י רופא תעופתי.

התחזוקה בפרייבט ג’ט תעופה

גם כאן אין פשרות, תחזוקת המסוקים מתנהלת באמצעות מכון בדק חיצוני אשר אינו קשור לחברה ובהשגחתה של רשות התעופה האזרחית. לכל דגם מסוק בחברה ישנו מערך אחזקה ייחודי, טיסות פרטיות או טיסה רומנטית בשמי הארץ עם פרייבט ג’ט תעופה הן טיסות עם אחריות ללא רבב.

הכללים לטיסה בטוחה

טיסה רומנטיתבימים אלה של חוסר ודאות הכינה חברת “פרייבט ג’ט תעופה” מערך ביטחון מיוחד למסוקיה. לפני כל טיסה נסרקים המסוקים בקפדנות לוודא את כשירותם לטיסה. ברוב היעדים מסוקינו נשארים עם השגחה צמודה